Kovové garniže

Garniža musí byť v harmónii a súlade s látkami, ktoré sa na ňu zavesia. Zástancom tradičného, škandinávskeho alebo naturálneho štýlu odporúčame drevené garniže. Kovové garniže najviac obľubujú milovníci moderného štýlu, v našej kolekcii sa však nachádzajú aj kovové garniže, ktoré sa hodia ku klasickým záclonám. Garniže sa dajú vyskladať presne na mieru. Okrem klasickej kovovej tyče na kolieska so žabkou máme v ponuke aj profilové tyče s háčikmi. Garrnižu môžeme namontovať pomocou nosníkov do steny i do stropu. Kovové garniže sú galvanicky povrchovo upravené, čo zaručuje vysokú odolnosť proti oteru, sú v rôznych farebných odtieňoch (matné strebro, antik, chróm, striebro).

 

Hliníkový koľajnicový systém

Hliníkové stropné koľajnice sú jedným z najjednoduchších a najpoužívanejších riešení na upevnenie záclon, závesov, japonských stien alebo rímskych roliet. Sú vhodné nielen do  domácnosti, ale aj do spoločenských a obchodných priestorov, tiež hotelov. Veľkosť koľajnice sa reže podľa potreby zákazníka na mieru. Môžu sa spájať, inštalovať na nástenné, alebo stropné konzoly a vďaka špeciálnym bežcom umožňujú ľahké odstieranie závesov a záclon. Môže sa použiť aj ako dvoj- či troj-koľajnica. Koľajnica môže byť ohnutá na oboch koncoch s použitím minimálne 10 cm polomeru. Dostupné sú v rôznych farebných prevedeniach (biela, zlatá, šedá, hnedá, čierna). Montáž je jednoduchá pomocou stropných, alebo nástenných konzol. Závesy, záclony, japonské steny sa pomocou jazcov jednoducho nasunú do koľajnice, alebo pri použití systému click sa do koľajnice naklikajú.

Kaviarenské a vitrážové garniže

Kaviarenské alebo vitrážové garniže sú teleskopické tyče, ktoré sa dajú prispôsobiť rozmeru okna, obvykle sa pripevňujú priamo na okenný rám. Používajú sa predovšetkým pri kuchynských oknách a chalupách. Slúžia na prekrytie len časti okna keď je spodná časť okna zakrytá záclonou a odokrytá časť okna tak umožňuje nahliadnuť do vašeho príbytku. S vhodným výberom dekoračnej látky doplnenej peknou krajkou doplnia Váš interiér. Výhodou je tiež jednoduchá montáž bez nutnosti vŕtania.

 

Novinky

28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
24. júl 2023
21. marec 2023

Kontakt

ABLE MEN s.r.o.
Nám M. R. Štefánika 25
955 01 Topoľčany

Tel.: 0908 128 794
Email: ablemen@ablemen.sk

FB: https://www.facebook.com/bytovytextill

Napíšte nám

Neváhajte a napíšte nám odkaz na ablemen@ablemen.sk Ďakujeme.

GDPR

Kde nás nájdete

Obchod sa nachádza na námestí v centre mesta Topoľčany. Inšpirujte sa našou ponukou kvalitných  posteľných obliečok, uterákov, osušiek, utierok, prikrývok. Veríme, že s našimi službami budete spokojní a tovar, ktorý si vyberiete u nás dodá vášmu interiéru jedinečný vzhľad a vytvorí tak príjemnú atmosféru vášho domova.

Search

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Ok