Zatemňovacie závesy BLACKOUT a DIMOUT

Zatemňujúce závesy blackout možno využiť v prípade, že potrebujete zatemniť miestnosť napríklad pri dennom spánku, alebo do premietacích miestností, čím dokážu spoľahlivo nahradiť žalúzie. Tieto látky majú vyššiu zatemňovacú schopnosť ako bežné látky, pretože majú špeciálnu vrstvu, ktorá neprepustí slnežné žiarenie, a tým okrem svetla zabraňuje aj prestupu tepla do miestnosti. Širokú ponuku rôznych vzorov (jednofarebné, vzorované, lesklé) a farieb si môžete vybrať z naších vzorkovníkov.

Japonské steny

Japonské stena je funkčný tieniaci systém s moderným a estetickým vzhľadom, ktrorý sa využíva najmä v priestoroch s veľkými francúzkymi oknami. Pásy sú rôznych šírok, podľa potreby zákazníka najčastejšie od 60 dé 100 cm. Vyrábajú sa z dekoračných látok. Koľajnice môžu mať 2 až 5 drážok. Panely sa môžu rozostierať rôznymi spôsobmi zo strany na stranu. Ich pohyb je ovládaný mechanickým ovládaním, lankom, alebo sklolaminátovou tyčkou.

Rímske rolety

Rímske rolety sa skladajú z hliníkového profilu a dekoračnej látky. Môžete si vybrať zo širokej ponuky látok či záclon. Látka je k nosnému systému pripevnená suchým zipsom, nenavíja sa na hriadeľ, ale postupne klesá, je rozdelená na niekoľko pásov a na častiach spevnená sklolaminátovými tyčami.  Tie zabezpečujú držanie tvaru rolety.

Novinky

28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
24. júl 2023
21. marec 2023

Kontakt

ABLE MEN s.r.o.
Nám M. R. Štefánika 25
955 01 Topoľčany

Tel.: 0908 128 794
Email: ablemen@ablemen.sk

FB: https://www.facebook.com/bytovytextill

Napíšte nám

Neváhajte a napíšte nám odkaz na ablemen@ablemen.sk Ďakujeme.

GDPR

Kde nás nájdete

Obchod sa nachádza na námestí v centre mesta Topoľčany. Inšpirujte sa našou ponukou kvalitných  posteľných obliečok, uterákov, osušiek, utierok, prikrývok. Veríme, že s našimi službami budete spokojní a tovar, ktorý si vyberiete u nás dodá vášmu interiéru jedinečný vzhľad a vytvorí tak príjemnú atmosféru vášho domova.

Search

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Ok